Liko tik 1 vnt

Mūsų spalvotas metalofonas yra puikus edukacinis žaislas mažiausiems . Jis pratina vaikus prie muzikos ir padeda jiems sukurti muzikinę aistrą, kuri artimiausius kelerius metus tęsis ar išsiplės. 8 metaliniai garsiniai skydai mediniame rėme leidžia jums išgauti 8 skirtingus garsus. Taigi, paprastos melodijos gali būti grojamos ir kartojamos. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai turite liesti atskiras garsines plokšteles su medinėmis lazdelėmis, kurios įtrauktos į pristatymą. Tonas čia visiškai priklauso nuo ritmo intensyvumo.
Tokie rutuliai turi teigiamos įtakos gebėjimui atpažinti garsus ir ritmus. Be to, žaislas skatina kūrybišką mąstymą, lavina kantrybę, gerina atminti ir koncentraciją. Be to, rankiniai gebėjimai, susiję su motoriniais įgūdžiais, yra skatinami anksti ir mokomi tvariai. Visos šios teigiamos savybės žaismingai perduodamos vaikams. Individualios garso plokštelės yra gyvos ir šiltos, linksmai nuspalvotos atkreipia vaikų dėmesį. Mūsų garso žaidimas puikiai tinka spalvų mokymosi pradžiai ir pirmojo skaičiavimo pradžiai. Mūsų metalofonas ilgesnį laiką išlaikys jūsų vaiko užsiėmimą, mėgaudamiesi muzika ir tuo pačiu metu mokysis. Vaikų instrumentu gali žaisti ne tik vaikai, bet ir su suaugusieji ar vyresnio amžiaus vaikai. Tai daro ilgalaikį poveikį vaikų gebėjimui integruotis. Apvalūs mediniai rėmo kraštai, garso plokščiu plastikiniai laikikliai ir 2 medinės lazdelės sukuria vaikams saugų metalofoną. Mūsų metalofonas yra tobulas pirmasis instrumentas, puiki dovana vaikams nuo 3 metų nuo tėvų, senelių ar giminių ar draugų. Metalofonas tinka mergaitėms ir berniukams, spalvos pasirenkamos nepriklausomai nuo lyties.

SPECIFIKACIJOS:

  • Amžiaus rekomendacija: nuo 3 metų
  • Sertifikuotas pagal standartą: CE, EN 71
  • Medžiaga: medis, metalas, plastikas
  • Matmenys (L / W / H): 23,5 x 12,5 x 3 cm
  • Svoris 1 rinkinys: 214g
  • Svoris inc. Pakuote: 240 g

8 garso plokštės - 8 metalo garso takeliai sukuria garsus, kuriuos vaikai gali naudoti paprastoms melodijoms atlikti; Puikus pradedantysis instrumentas pasinerti į muzikos pasaulį.
SAUGUMAS. Apvalūs medinio rėmo kraštai, garso plokščiu plastikiniai laikikliai ir 2 medinės lazdelės sukuria vaikams saugų metalofoną.
SPECIFIKACIJOS - Matmenys (L / W / H): 23,5 x 12,5 x 3 cm, Svoris: 214 g.
ŽAIDIMŲ SKATINIMAS. Jūsų vaikas žaismingai mokysis muzikos ir jos garsų pradžios, skatina kūrybingumą, skatina motorinius įgūdžius ir apskritai gerina koncentraciją ir kantrybę.
Spalvingas - Šiltas, bet tuo pat metu stipriai ryškios spalvos pritraukia dėmesį, ir vaikui automatiškai tampa noru kurti muziką.

METALOFONAS VAIKAMS

  • Gamintojas: Iso Trade
  • Prekės kodas: 00006078
  • Pristatymas: per 3-7 d.d.
  • 3.99€