Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 32 “

(0)
Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 33 “ Mums labai svarbu pasiūlyti išskirtinius produktus, kurie yra unikalūs rinkoje. Dėl šios priežasties visi mūsų žaidimų nameliai yra pagaminti Lietuvije – nuo ​​modelio kūrimo iki gamybos iki gaminio, paruošto siuntimui. Modeliai remiasi mūsų ilgamete žaidimų įrangos kūrimo patirtimi ir, žinoma, vertinga mūsų publikos...
Kaina 767,77 € Bazinė kaina 867,77 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Prekės ženklas: UAB " Riglosa "

Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “

(0)
Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “ Savo laive tyrinėjate egzotiškus vandenis ir saugokitės  piratų! Jūs stovite prie savo fantazijos laivo vairo ir esate kapitonas. Ten taip pat yra smėlio dėžė, kurioje puiku žaisti. Į žaidimų aikštelę galite patekti naudodamiesi dideliu laipiojimo tinklu arba kopėčiomis, priklausomai nuo jūsų nuotaikos!
Kaina 478,51 € Bazinė kaina 578,51 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas
Visos išparduodamos prekės
Kas męs esame, ir ką galime patarti

Keletas žodžių apie įmonę

Mūsų įmonė gamina vaikiškus namelius, žaidimų aikšteles, pavėsines, lauko baldus, medinius laiptus, laiptų pakopas ir kitus įvairius gaminius iš medienos. Nesvarbu, ar jums reikia naikiško namelio, ar laiptų į namus, ar kitų gaminių iš medienos, juos rasite čia. Mūsų darbuotojai yra čia, kad padėtų jums sukurti norimą dizainą, o mūsų montuotojų komanda užbaigs jūsų viziją.

Priedai žaidimų aikštelėms

Žaidimų aikštelių priedai
Dėl plataus žaidimų aikštelių priedų asortimento kiekvienas gali visapusiškai įrengti savo privačią žaidimų erdvę. Kotedžai yra būdingas kiekvienos tokio tipo vietos elementas. Mūsų parduotuvėje rasite daug aksesuarų namams, kurie padarys juos dar įdomesnius ir leis vaikams lavinti savo kūrybiškumą. Jie leidžia vaikams išlaisvinti savo ryškią vaizduotę. Tai malonaus linksmumo ir naudingo intelektualinio tobulėjimo derinys. Žaidimų aikštelės taikikliai yra puikus tokio tipo priedų pavyzdys. Jie padeda vaikams suprasti, kaip veikia tam tikri aplinkos mechanizmai, pavyzdžiui, vaizdo priartinimas teleskopuose, teleskopuose ar žiūronuose. Tuo pačiu vaikai gali jaustis kaip kapitonas laive ar kosmoso stebėtojas.

Kur įsigyti žaidimų aikštelės priedų?
Be jokios abejonės, geriausia vieta įsigyti įvairių tipų aksesuarus, pavyzdžiui, žaidimų aikštelių papildomus aksesuarus, yra Riglosa parduotuvė. Visi mūsų gaminiai atitinka saugos standartus, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir dedame visas pastangas, kad garantuotume tūkstančius valandų nepamirštamų pramogų. Žaidimų aikštelės teleskopai puikiai papildys bet kokius namus. Jūsų namų žaidimų erdvė taps daug geresnė ir patrauklesnė. Vaikai tikrai įvertins gausiai įrengtą vietą su daugybe žaidimų aikštelės priedų ir priedų. Dabar vos keli spustelėjimai ir originalus žaidimų aikštelės teleskopas kartu su šimtais kitų gaminių gali būti pastatytas priešais bet kurio namus.

Žiūrėti daugiau

icon

Nemokamas Pristatymas

Perkant gaminius su surinkimo paslauga

icon

Prekių grąžinimas

per 14 dienų grąžinimas

icon

Palaikymas 24/7

Rašykite 24/7

icon

Saugus mokėjimas

Saugaus apsipirkimo garantija

Sekite mus Facebook'e