Čiuožykla 2,20 m.
  • Čiuožykla 2,20 m.
  • Čiuožykla 1,75 m.
  • Čiuožykla 1,75 m.
  • Čiuožykla 1,75 m.
  • Čiuožykla 1,75 m.

Čiuožykla 1,75 m.

Sodo kalnelis vaikams 1.75 m. 175 cm.

Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.

Spalva
53,72 €

Pristatymas privatiems asmenims

nuo 5,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 4,59 €

Pristatymas per 1 - 3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Saugumo politika

 

Pristatymas

 

Gražinimo politika

Aprašymas

Čiuožyklos žaidimų aikštelei

Mūsų čiuožyklos yra saugios, funkcionalios ir praktiškos. Aukštos kokybės grūdinto ir sutirštinto plastiko naudojimas garantuoja ilgaamžiškumą. Atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliuotei reiškia, kad juos galima sėkmingai naudoti ilgą laiką. Papildomas privalumas yra montavimo paprastumas. Kruopščiai pagamintos ir įvairių spalvų čiuožyklos tikrai bus žaidimų aikštelės akcentas. Visos skaidrės turi TUV sertifikatą.

 Kiekvienas gali suteikti savo vaikams vietą pažaisti sode, sklype ar priešais namą.

Specifikacija:

  • saugus nusileidimas dėl konstrukcijos su atitinkamai aukštomis šoninėmis sienelėmis
  • pagamintas iš grūdinto plastiko
  • atsparus besikeičiančioms oro sąlygoms
  • lengvas surinkimas
Prekė detaliau
5 Prekės
Priedai
Atsisiųsti
Sertifikatas

Čiuožyklų saugos sertifikatas

Atsisiųsti (237.42KB)
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Prekės ženklas: UAB " Riglosa "

Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “

(0)
Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “ Savo laive tyrinėjate egzotiškus vandenis ir saugokitės  piratų! Jūs stovite prie savo fantazijos laivo vairo ir esate kapitonas. Ten taip pat yra smėlio dėžė, kurioje puiku žaisti. Į žaidimų aikštelę galite patekti naudodamiesi dideliu laipiojimo tinklu arba kopėčiomis, priklausomai nuo jūsų nuotaikos!
Kaina 478,51 € Bazinė kaina 578,51 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Rankų gestais valdomas automobilis

(0)
Gestais valdomas – šis unikalus automobilis pagamintas naudojant itin novatoriškas technologijas, todėl jį galima valdyti belaidžiu valdikliu. Tiesiog uždėkite jį ant rankos ir viskas paruošta – automobilį galite valdyti rankų gestais . Automobilis gali: sukti į dešinę, sukti į kairę, važiuoti pirmyn ir atgal, suktis 360 laipsnių kampu ir persijungti iš...
Kaina 23,05 € Bazinė kaina 33,05 €
Daugiau
Turime

Supynė "Gandro lizdas"

(0)
Nepaprastos apvalios pilno gandralizdžio sūpynės suteiks puikių pramogų jūsų vaikams. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas tikrai suteiks daug įspūdžių ir emocijų visiems vartotojams. Tvirtas apdirbimas ir stora sėdynės vidų užpildanti medžiaga užtikrins žaidžiančių vaikų saugumą. Sūpynės gandralizdžiui skirtos namų žaidimų aikštelei.
Kaina 45,45 €
Daugiau
Turime

Čiuožykla 2,90 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 2.90 m. 290 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 82,64 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e