Rankenos - žaidimų aikštelių priedai
  • Rankenos - žaidimų aikštelių priedai
  • Rankenos - žaidimų aikštelių priedai
  • Rankenos - žaidimų aikštelių priedai
  • Rankenos - žaidimų aikštelių priedai
  • Rankenos - žaidimų aikštelių priedai

Rankenos - žaidimų aikštelių priedai

Ar tau rūpi, kad tavo vaikai smagiai praleistų laiką? Plastikinių rankenų rinkinys yra puikus sprendimas. Tvirtas, saugus ir funkcionalus. Jie tikrai sudomins kiekvieną vaiką. Plastikinių rankenų rinkinys turi platų panaudojimo spektrą įvairių tipų konstrukcijose.

Rankenėlių komplektas 2 vnt. -  240×75 mm

Spalva
5,37 €

Pristatymas privatiems asmenims

nuo 5,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 4,59 €

Kiekis
Turime

 

Saugumo politika

 

Pristatymas

 

Gražinimo politika

Prekė detaliau
10 Prekės
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 32 “

(0)
Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 33 “ Mums labai svarbu pasiūlyti išskirtinius produktus, kurie yra unikalūs rinkoje. Dėl šios priežasties visi mūsų žaidimų nameliai yra pagaminti Lietuvije – nuo ​​modelio kūrimo iki gamybos iki gaminio, paruošto siuntimui. Modeliai remiasi mūsų ilgamete žaidimų įrangos kūrimo patirtimi ir, žinoma, vertinga mūsų publikos...
Kaina 767,77 € Bazinė kaina 867,77 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Supynė "Gandro lizdas"

(0)
Nepaprastos apvalios pilno gandralizdžio sūpynės suteiks puikių pramogų jūsų vaikams. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas tikrai suteiks daug įspūdžių ir emocijų visiems vartotojams. Tvirtas apdirbimas ir stora sėdynės vidų užpildanti medžiaga užtikrins žaidžiančių vaikų saugumą. Sūpynės gandralizdžiui skirtos namų žaidimų aikštelei.
Kaina 45,45 €
Daugiau
Turime

Čiuožykla 1,75 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 1.75 m. 175 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 53,72 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa "

Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “

(0)
Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “ Savo laive tyrinėjate egzotiškus vandenis ir saugokitės  piratų! Jūs stovite prie savo fantazijos laivo vairo ir esate kapitonas. Ten taip pat yra smėlio dėžė, kurioje puiku žaisti. Į žaidimų aikštelę galite patekti naudodamiesi dideliu laipiojimo tinklu arba kopėčiomis, priklausomai nuo jūsų nuotaikos!
Kaina 478,51 € Bazinė kaina 578,51 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas
Jums taip pat gali patikti

Sekite mus Facebook'e