Vairas - žaidimų aikštelių priedai
  • Vairas - žaidimų aikštelių priedai
  • Vairas - žaidimų aikštelių priedai
  • Vairas - žaidimų aikštelių priedai
  • Vairas - žaidimų aikštelių priedai
  • Vairas - žaidimų aikštelių priedai

Vairas - žaidimų aikštelių priedai

Vairas - žaidimų aikštelių priedai

Ar jūsų vaikas norėtų tapti ralio vairuotoju? Dabar galite įgyvendinti savo vaiko svajonę! Jaunas vairuotojas gali sėsti prie vairo ir pradėti linksmintis fantazijų šalyje.

Spalva
15,69 €

Pristatymas privatiems asmenims

nuo 5,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 4,59 €

Pristatymas per 1 - 3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Saugumo politika

 

Pristatymas

 

Gražinimo politika

Aprašymas

Žaidimų aikštelių priedai

Dėl plataus žaidimų aikštelių priedų asortimento kiekvienas gali visapusiškai įrengti savo privačią žaidimų erdvę. Kotedžai yra būdingas kiekvienos tokio tipo vietos elementas. Mūsų parduotuvėje rasite daug aksesuarų namams, kurie padarys juos dar įdomesnius ir leis vaikams lavinti savo kūrybiškumą. Jie leidžia vaikams išlaisvinti savo ryškią vaizduotę. Tai malonaus linksmumo ir naudingo intelektualinio tobulėjimo derinys. Žaidimų aikštelės taikikliai yra puikus tokio tipo priedų pavyzdys. Jie padeda vaikams suprasti, kaip veikia tam tikri aplinkos mechanizmai, pavyzdžiui, vaizdo priartinimas teleskopuose, teleskopuose ar žiūronuose. Tuo pačiu vaikai gali jaustis kaip kapitonas laive ar kosmoso stebėtojas.

Kur įsigyti žaidimų aikštelės priedų?

Be jokios abejonės, geriausia vieta įsigyti įvairių tipų aksesuarus, pavyzdžiui, žaidimų aikštelių taikiklius, yra Riglosa parduotuvė. Visi mūsų gaminiai atitinka saugos standartus, yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir dedame visas pastangas, kad garantuotume tūkstančius valandų nepamirštamų pramogų. Žaidimų aikštelės teleskopai puikiai papildys bet kokius namus. Jūsų namų žaidimų erdvė taps daug geresnė ir patrauklesnė. Vaikai tikrai įvertins gausiai įrengtą vietą su daugybe žaidimų aikštelės priedų ir priedų. Dabar vos keli spustelėjimai ir originalus žaidimų aikštelės teleskopas kartu su šimtais kitų gaminių gali būti pastatytas priešais bet kurio namus.

Prekė detaliau
10 Prekės
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Rankų gestais valdomas automobilis

(0)
Gestais valdomas – šis unikalus automobilis pagamintas naudojant itin novatoriškas technologijas, todėl jį galima valdyti belaidžiu valdikliu. Tiesiog uždėkite jį ant rankos ir viskas paruošta – automobilį galite valdyti rankų gestais . Automobilis gali: sukti į dešinę, sukti į kairę, važiuoti pirmyn ir atgal, suktis 360 laipsnių kampu ir persijungti iš...
Kaina 23,05 € Bazinė kaina 33,05 €
Daugiau
Turime

Supynė "Gandro lizdas"

(0)
Nepaprastos apvalios pilno gandralizdžio sūpynės suteiks puikių pramogų jūsų vaikams. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas tikrai suteiks daug įspūdžių ir emocijų visiems vartotojams. Tvirtas apdirbimas ir stora sėdynės vidų užpildanti medžiaga užtikrins žaidžiančių vaikų saugumą. Sūpynės gandralizdžiui skirtos namų žaidimų aikštelei.
Kaina 45,45 €
Daugiau
Turime

Čiuožykla 2,90 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 2.90 m. 290 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 82,64 €
Daugiau
Turime

Čiuožykla 1,75 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 1.75 m. 175 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 53,72 €
Daugiau
Turime

Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 32 “

(0)
Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 33 “ Mums labai svarbu pasiūlyti išskirtinius produktus, kurie yra unikalūs rinkoje. Dėl šios priežasties visi mūsų žaidimų nameliai yra pagaminti Lietuvije – nuo ​​modelio kūrimo iki gamybos iki gaminio, paruošto siuntimui. Modeliai remiasi mūsų ilgamete žaidimų įrangos kūrimo patirtimi ir, žinoma, vertinga mūsų publikos...
Kaina 767,77 € Bazinė kaina 867,77 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Sekite mus Facebook'e