Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės
 • Pakabinamos supynės

Pakabinamos supynės

Pakabinamos supynės

 • Vieneto svoris: 0,80 kg
 • Matmenys: Plotis: 42 cm, gylis: 17 cm, storis: 4 cm
 • Montavimo aukštis: 1,95 – 2,55 m
Spalva
14,87 €

Pristatymas privatiems asmenims

nuo 5,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 4,59 €

Pristatymas per 1 - 3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Saugumo politika

 

Pristatymas

 

Gražinimo politika

Aprašymas

Sūpynės žaidimų aikštelei

Didelę reikšmę teikiame plastikinių sūpynių vaikams kokybei. Todėl visos sūpynės turi sertifikatus, patvirtinančius atitiktį reikalaujamiems saugos standartams. Taip pat sūpynių vaikams patogumą užtikrinome panaudoję patvarias medžiagas bei reguliuojamo ilgio virvę, kurią galima pritaikyti pagal vaiko poreikius. Papildomas plastikinių sūpynių vaikams privalumas – didelis atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliuotei. Visas mūsų plastikines sūpynes itin lengva surinkti.

 

Visi vaikai mėgsta sūpynes. Lengva adrenalino dozė, teigiamos emocijos ir tikroji laisvė. Šie jausmai lydi mūsų vaikus, kai jie laisvai supasi. Ši iš pažiūros nereikšminga atrakcija suteikia didžiulį džiaugsmą ir sukelia šypseną kiekvieno vaiko veide. Plokščios sūpynės, apvalios sūpynės, dviejų asmenų sūpynės, ant metalinių grandinių ar virvelių ir daug, daug daugiau. Tiesą sakant, kiekviena žaidimų aikštelė gali būti skirtinga, nes joje bus skirtingos sūpynės. Dėl to mūsų vaikų žaidimai yra įvairūs. Ar didesniam saugumui reikia sūpynių su metaliniu įdėklu? Jokių problemų! Ieškote sūpynių su virvėmis ar grandinėmis? Čia rasite abu tipus. Kokias sūpynes galite rasti mūsų Riglosa parduotuvėje?

Turime daug įvairių rūšių sūpynių, kurios yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir itin tiksliai. Atkreipiame dėmesį į sveikatos apsaugą, todėl visi mūsų gaminiai turi atitinkamus sertifikatus, patvirtinančius jų saugumą. Dėl to kiekvienas vaikas yra 100% saugus ir galime būti tikri dėl jo sveikatos. Sūpynių skirtuke rasite visų tipų gaminių, todėl galėsite sukurti svajonių žaidimų aikštelę net ir reikliausiam vaikui. Papildomas mūsų sūpynių privalumas yra galimybė reguliuoti lynų ilgį sūpynėse su lynu, taip pat grandines grandininėse sūpynėse. Be to, jie yra atsparūs oro sąlygoms ir UV spinduliams.

Prekė detaliau
20 Prekės
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Čiuožykla 2,90 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 2.90 m. 290 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 82,64 €
Daugiau
Turime

Supynė "Gandro lizdas"

(0)
Nepaprastos apvalios pilno gandralizdžio sūpynės suteiks puikių pramogų jūsų vaikams. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas tikrai suteiks daug įspūdžių ir emocijų visiems vartotojams. Tvirtas apdirbimas ir stora sėdynės vidų užpildanti medžiaga užtikrins žaidžiančių vaikų saugumą. Sūpynės gandralizdžiui skirtos namų žaidimų aikštelei.
Kaina 45,45 €
Daugiau
Turime

Rankų gestais valdomas automobilis

(0)
Gestais valdomas – šis unikalus automobilis pagamintas naudojant itin novatoriškas technologijas, todėl jį galima valdyti belaidžiu valdikliu. Tiesiog uždėkite jį ant rankos ir viskas paruošta – automobilį galite valdyti rankų gestais . Automobilis gali: sukti į dešinę, sukti į kairę, važiuoti pirmyn ir atgal, suktis 360 laipsnių kampu ir persijungti iš...
Kaina 23,05 € Bazinė kaina 33,05 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa "

Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “

(0)
Vaikų žaidimų aikštelė ” Riglosa – 45 “ Savo laive tyrinėjate egzotiškus vandenis ir saugokitės  piratų! Jūs stovite prie savo fantazijos laivo vairo ir esate kapitonas. Ten taip pat yra smėlio dėžė, kurioje puiku žaisti. Į žaidimų aikštelę galite patekti naudodamiesi dideliu laipiojimo tinklu arba kopėčiomis, priklausomai nuo jūsų nuotaikos!
Kaina 478,51 € Bazinė kaina 578,51 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Čiuožykla 1,75 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 1.75 m. 175 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 53,72 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e