Vaikiška supynė
  • Vaikiška supynė
  • Vaikiška supynė
  • Vaikiška supynė
  • Vaikiška supynė

Vaikiška supynė

Vaikiška supynė

Spalva
41,31 €

Pristatymas privatiems asmenims

nuo 5,99 €

Pristatymas į paštomatą

nuo 4,59 €

Pristatymas per 1 - 3 d.d.
Kiekis
Turime

 

Saugumo politika

 

Pristatymas

 

Gražinimo politika

Aprašymas

Sūpynės žaidimų aikštelei

Didelę reikšmę teikiame plastikinių sūpynių vaikams kokybei. Todėl visos sūpynės turi sertifikatus, patvirtinančius atitiktį reikalaujamiems saugos standartams. Taip pat sūpynių vaikams patogumą užtikrinome panaudoję patvarias medžiagas bei reguliuojamo ilgio virvę, kurią galima pritaikyti pagal vaiko poreikius. Papildomas plastikinių sūpynių vaikams privalumas – didelis atsparumas besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliuotei. Visas mūsų plastikines sūpynes itin lengva surinkti.

 

Visi vaikai mėgsta sūpynes. Lengva adrenalino dozė, teigiamos emocijos ir tikroji laisvė. Šie jausmai lydi mūsų vaikus, kai jie laisvai supasi. Ši iš pažiūros nereikšminga atrakcija suteikia didžiulį džiaugsmą ir sukelia šypseną kiekvieno vaiko veide. Plokščios sūpynės, apvalios sūpynės, dviejų asmenų sūpynės, ant metalinių grandinių ar virvelių ir daug, daug daugiau. Tiesą sakant, kiekviena žaidimų aikštelė gali būti skirtinga, nes joje bus skirtingos sūpynės. Dėl to mūsų vaikų žaidimai yra įvairūs. Ar didesniam saugumui reikia sūpynių su metaliniu įdėklu? Jokių problemų! Ieškote sūpynių su virvėmis ar grandinėmis? Čia rasite abu tipus. Kokias sūpynes galite rasti mūsų Riglosa parduotuvėje?

Turime daug įvairių rūšių sūpynių, kurios yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir itin tiksliai. Atkreipiame dėmesį į sveikatos apsaugą, todėl visi mūsų gaminiai turi atitinkamus sertifikatus, patvirtinančius jų saugumą. Dėl to kiekvienas vaikas yra 100% saugus ir galime būti tikri dėl jo sveikatos. Sūpynių skirtuke rasite visų tipų gaminių, todėl galėsite sukurti svajonių žaidimų aikštelę net ir reikliausiam vaikui. Papildomas mūsų sūpynių privalumas yra galimybė reguliuoti lynų ilgį sūpynėse su lynu, taip pat grandines grandininėse sūpynėse. Be to, jie yra atsparūs oro sąlygoms ir UV spinduliams.

Plastikinės kibiro sūpynės su aukštu atlošu yra idealus pasirinkimas patiems mažiausiems žaidimų aikštelės naudotojams. Itin sodrios spalvos, įdomi forma ir patogumas sūpuojantis suteiks daug šypsenų Jūsų mažųjų veiduose. Be to, konstrukcijos saugumas ir aukšta atlikimo kokybė leis be rūpesčių įkurdinti kūdikį. Plastikinės kibiro sūpynės skirtos namų žaidimų aikštelei.

Šios sūpynės jūsų sode negali trūkti!

Išsirinkite tobulas sūpynes savo vaikui!

Prekė detaliau
10 Prekės
Priedai
Atsisiųsti
Sertifikatas

Instrukcija- sertifikatas

Atsisiųsti (342.4KB)
Komentarai (0)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Čiuožykla 1,75 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 1.75 m. 175 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 53,72 €
Daugiau
Turime

Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 32 “

(0)
Vaikų žaidimų namelis ” Riglosa – 33 “ Mums labai svarbu pasiūlyti išskirtinius produktus, kurie yra unikalūs rinkoje. Dėl šios priežasties visi mūsų žaidimų nameliai yra pagaminti Lietuvije – nuo ​​modelio kūrimo iki gamybos iki gaminio, paruošto siuntimui. Modeliai remiasi mūsų ilgamete žaidimų įrangos kūrimo patirtimi ir, žinoma, vertinga mūsų publikos...
Kaina 767,77 € Bazinė kaina 867,77 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Čiuožykla 2,90 m.

(0)
Sodo kalnelis vaikams 2.90 m. 290 cm. Tvirta ir funkcionali čiuožykla – idealus sprendimas energingiems vaikams, mėgstantiems žaisti lauke. Aukšta čiuožyklos kokybė ir kruopštus apdirbimas garantuoja jūsų vaiko saugumą. Leiskite savo vaikui šiek tiek išprotėti ir padovanokite jam šią skaidrę.
Kaina 82,64 €
Daugiau
Turime

Supynė "Gandro lizdas"

(0)
Nepaprastos apvalios pilno gandralizdžio sūpynės suteiks puikių pramogų jūsų vaikams. Jo unikalus dizainas ir funkcionalumas tikrai suteiks daug įspūdžių ir emocijų visiems vartotojams. Tvirtas apdirbimas ir stora sėdynės vidų užpildanti medžiaga užtikrins žaidžiančių vaikų saugumą. Sūpynės gandralizdžiui skirtos namų žaidimų aikštelei.
Kaina 45,45 €
Daugiau
Turime

Prekės ženklas: UAB " Riglosa "

Pirties kibiras apsipylimui

(0)
Ąžuolinis apsipylimo kubilas su metaliniu įdėklu, 30l. Skirtas atsivėsinimui po pirties, ypač geras pasirinkimas tiems atvejams, kai nėra kitos atsivėsinimo galimybės. Lengva naudotis bei įsirengti. Kubilas pagamintas iš ąžuolo, lankai nerūdijančio plieno, lakuoti. Ilgaamžis ir gerai valomas. Lengvai sumontuojamas ir transportuojamas.
Kaina 495,87 €
Daugiau
Išankstinis užsakymas

Rankų gestais valdomas automobilis

(0)
Gestais valdomas – šis unikalus automobilis pagamintas naudojant itin novatoriškas technologijas, todėl jį galima valdyti belaidžiu valdikliu. Tiesiog uždėkite jį ant rankos ir viskas paruošta – automobilį galite valdyti rankų gestais . Automobilis gali: sukti į dešinę, sukti į kairę, važiuoti pirmyn ir atgal, suktis 360 laipsnių kampu ir persijungti iš...
Kaina 23,05 € Bazinė kaina 33,05 €
Daugiau
Turime

Sekite mus Facebook'e